Caravan Centrum Pardubice s.r.o.

Půjčovna a prodej obytných vozů a přívěsů

Firma Caravan Centrum Pardubice byla založena třemi dlouholetými spolupracovníky v dubnu 2012. Ač jsme jedna z mladších firem na trhu obytných vozů, máme za sebou více jak 30 let zkušeností z cestování obytnými vozy po celé Evropě.
Rozhodli jsme se věnovat tomu, co nás baví, našemu velkému koníčku, a v květnu 2012 jsme získali výhradní zastoupení tradičního německého výrobce obytných vozů a přívěsů LMC pro český trh. Od října roku 2012 se s vlastní expozicí pravidelně zúčastňujeme výstav v Praze a Brně. Každoročně obměňujeme flotilu vozů v naší půjčovně o nové obytné vozy a přívěsy. Zánovní vozy z půjčovny nabízíme k prodeji na našem bazaru. Od roku 2018 prodáváme, a tedy i půjčujeme, také vozy německého výrobce CARADO, od roku 2020 přibyla do naší rodiny italská prémiová značka LAIKA.    
U našich obytných vozů rozhodně nešetříme na výbavě - samozřejmostí jsou silné motory a nadstandardní výbava, např. tempomat, motorová klima, vestavěnou navigace s couvací kamerou, velká automatická chladnička, markýza, trezor či nosič kol. Všechna vozidla jsou vybavena kompletním nádobím a vším potřebným pro kempování. Stačí si vzít osobní věci, naplánovat s námi dovolenou a vyrazit! Buďte si pány rozhodování o vaší dovolené. Vždyť víte, že míst k poznání je mnoho a času tak málo, a hlavně: Cesta je cíl...

Co nabízíme?

Jsme si dobře vědomi toho, že naše činnost Vám má zprostředkovat nezapomenutelné chvíle poznání, objevování či odpočinku v obytném voze, a podle toho ke své práci přistupujeme. Pokud si od nás půjčíte vůz, předáme Vám osobní zkušenosti z cestování obytným vozem, nebo Vám pomůžeme sestavit dovolenou na míru. Pokud se budete chtít stát majiteli nového vozu značky LMC, CARADO či LAIKA, rádi s Vámi vybereme to nejvýhodnější rozložení a konfiguraci. Samozřejmostí je kompletní servis těchto značek.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi a doufáme, že Vám budeme moci brzy popřát šťastnou cestu. Naše hlavní zásada je férové jednání se všemi. A když už něco zkazíme, protože jsme také lidi, tak to přiznáme a hned se snažíme o nápravu. Slovo držíme.

Rady a náměty 

10 důvodů proč cestovat s námi

Každý rok omladíme flotilu vozů v naší půjčovně a vy si tak můžete vybrat zbrusu nové vozy LMC, Carado či Laika.
Konečná cena pronájmu může být výrazně nižší při kombinaci slev. Věnujte pozornost vozům v cenově výhodném Týdenním režimu.
V našem ceníku najdete ceny bez dalších skrytých manipulačních či servisních poplatků.
Neúčtujeme žádné nadlimitní kilometry a tak můžete bez obav jet do všech koutů Evropy.
Minimální doba pronájmu jsou 3 placené dny.
Kombinací slevy za pronájem nad 14 dnů a věrnostní slevy můžete získat až 25% slevu z ceny pronájmu.
Vozy jsou pojištěny způsobem ALL RISK na území celé Evropy, vč. asistenční služby.
Každý vůz má rozsáhlou výbavu na letní i zimní cesty, včetně např. kompletního nádobí.
Při pronájmech delších než 14 dnů vám přistavíme obytný vůz zdarma do 200 km od Pardubic (nebo i dále dle individuální dohody).
Zakládáme si na osobním přístupu k Vám a rádi Vám pomůžeme při plánování cest či z našich dlouholetých zkušeností předáme cenné rady a tajné tipy pro cestování obytným vozem.