Kontaktní informace

Sídlo firmy:
Caravan Centrum Pardubice s.r.o.
Stéblová 65
533 45 Stéblová

Otevírací doba:
Po-Pá: 8,30 – 17,00
So-Ne: po tel. domluvě

Bankovní spojení:
115-2224230277/0100
Komerční banka a.s.

E-mail: info@cpce.cz
Web: www.cpce.cz
Telefon: +420 702 017 296

IČ: 28847032
DIČ: CZ28847032

GPS: 50.094076, 15.758166

Caravan Centrum Pardubice s.r.o.

Když cesta je cíl

Firma Caravan Centrum Pardubice byla založena třemi dlouholetými spolupracovníky v dubnu 2012. Společný zájem o karavanink a obytné vozy dal základ našemu společnému podnikání. Ač jsme jedna z mladších firem na trhu obytných vozů, máme za sebou více jak 15 let zkušeností z cestování obytnými vozy po celé Evropě.
Rozhodli jsme se věnovat tomu, co nás baví, našemu velkému koníčku, a v květnu 2012 jsme dovezli první zbrusu nové obytné vozy německé značky LMC. Zároveň jsme získali výhradní zastoupení tohoto tradičního výrobce obytných vozů a přívěsů pro český trh. Od října roku 2012 se s vlastní expozicí pravidelně zúčastňujeme výstav v Praze a Brně. Každoročně obměňujeme flotilu vozů v naší půjčovně o nové obytné vozy a přívěsy. Zánovní vozy z půjčovny nabízíme k prodeji na našem bazaru. U našich vozů rozhodně nešetříme na výbavě - všechny jsou se silnými 150 PS motory a nadstandardní výbavou. V roce 2017 si naši klienti budou moci vybrat z 15 obytných vozidel se zastoupením všech kategorií - alkovnových, polointegrovaných a plně integrovaných, a také 4 obytné přívěsy pro zájemce z řad karavanistů. Opět proběhla velká generační výměna vozů - na tuto sezónu máme pro Vás připraveno z 15 nabízených vozidel JEDENÁCT ÚPLNĚ NOVÝCH !! Užijte si léto!

 

Co nabízíme?

Jsme si dobře vědomi toho, že naše činnost Vám má zprostředkovat nezapomenutelné chvíle poznání, objevování či odpočinku v obytném voze, a podle toho ke své práci přistupujeme. Pokud si od nás půjčíte vůz, předáme Vám osobní zkušenosti z cestování obytným vozem, nebo Vám pomůžeme sestavit dovolenou na míru. Pokud se budete chtít stát majiteli nového vozu značky LMC, rádi s Vámi vybereme to nejvýhodnější rozložení a konfiguraci. Samozřejmostí je kompletní servis této značky.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi a doufáme, že Vám budeme moci brzy popřát šťastnou cestu. Naše hlavní zásada je férové jednání se všemi. A když už něco zkazíme, protože jsme také lidi, tak to přiznáme a hned se snažíme o nápravu. Slovo držíme.


Napsali o nás


Časopis Camping, Cars & Caravans
č.6/2014


10 důvodů proč cestovat s Caravan Centrem Pardubice

 • 1 Nové vozy

  Každý rok rozšíříme vozový park o několik zbrusu nových vozů tradiční německé značky LMC, kterou na českém trhu zastupujeme.

 • 2 Cena

  Výhodné ceny pronájmů v Denním režimu a bezkonkurenční ceny výhodných pronájmů v Týdenním režimu.

 • 3 Žádné skryté poplatky

  V našem ceníku najdete ceny bez dalších skrytých manipulačních či servisních poplatků.

 • 4 Bez omezení kilometrů

  Neúčtujeme žádné nadlimitní kilometry a tak můžete bez obav jet do všech koutů Evropy.

 • 5 Libovolný počet dnů pronájmu

  Nenutíme Vám minimální délku pronájmu (kromě zimní sezóny) a vůz Vám půjčíme klidně na jeden den.

 • 6 Slevy

  Kombinací slevy za pronájem nad 14 dnů a věrnostní slevy můžete získat až 25% slevu z ceny pronájmu.

 • 7 Kompletní pojištění

  Vozy jsou pojištěny způsobem ALL RISK na území celé Evropy, vč. asistenční služby.

 • 8 Vybavení vozů

  Každý vůz má rozsáhlou výbavu na letní i zimní cesty, včetně např. kompletního nádobí.

 • 9 Přistavení zdarma

  Při pronájmech delších než 14 dnů Vám přistavíme obytný vůz zdarma do 150 km od Pardubic.

 • 10 Osobní přístup

  Zakládáme si na osobním přístupu k Vám a rádi Vám pomůžeme při plánování cest či z našich dlouholetých zkušeností předáme cenné rady a tajné tipy pro cestování obytným vozem.